Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


prani

Spešl článek

Ahoj Hani, doufám že tento článek dneska najdeš a že se nebudeš hněvat, že řeším přání k tvým dnešním narozkám tímhle způsobem.

Trvalo mi docela dlouho, než jsem vymyslela, jak ti popřát, když nemůžu osobně, a být u toho originální ale zároveň se držet v mezích soudnosti.

Takže konečně ti přeji vše nejlepší k narozeninám! Přeji ti hlavně zdraví, to je teď nejdůležitější, takže zapomeň na nějakou podzimní rýmičku! Štěstí ti nepřeji, protože už máš skvělého manžela a musí taky vyzbýt na ostatní (to štěstí).

Vždycky jsi pro mě byla důležitá (dokonce jsem kvůli tobě „utíkala“ z domu, jak ráda vzpomínáš), ale v posledních měsících - letech si uvědomuji, že jsi pro mě důležitější čím dál víc.

Tvoje mateřsko-sestersky-kamarádská péče je pro mě nenahraditelná a je mi jistotou, kterou v mém dospívacím období, kdy je vše rozhozené a stresující, nutně potřebuji.

Například mám vždycky jistotu, že mi pomůžeš s úkolem na matiku, nehledě na zadání nebo hodinu, ve kterou tě o to poprosím.

Přála bych ti, abys měla v životě stejný pocit jistoty a bezpečí jako já, když jsem u vás na návštěvě, abys nacházela v lidech stejné porozumnění, jako já u tebe a abys žila v láskyplném prostředí, stejně jako já žiji díky tobě.

A taky ti přeji, abys neměla strach a začala sis trochu věřit vzhledem k nastávajícímu příchodu Fazolky. Neboj se, že by ses nezvládla postarat o miminko a dobře ho vychovat.

Vždyť už se ti to jednou povedlo.

Užij si narozky!
S láskou, Bětulda

prani.txt · Poslední úprava: 2017/10/22 18:38 autor: betka