Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


byt_jako_maruska

Být jako Maruška

Začátek čehokoliv vybízí k tvorbě mnoha předsevzetí. A začátek školního roku obzvlášť. Letos se budu každý den učit, budu mít jedničku z fyziky, budu dávat o hodinách pozor… Tyto naivní představy mě naštěstí už dávno opustily a pro letošek si dávám jedno mnohem závažnější a obtížnější předsevzetí, než je nespat na hodinách dějepisu.

Pokud jste četli blog a/nebo knížku Marušky Doležalové Kafe a cigárko, jistě víte, že vydávala články každý čtvrtek po celý rok. A protože je Maruška mým velkým vzorem (umí psát a tančit) a navíc o něčem takovém (jako častější psaní) přemýšlím už dlouho, myslím, že je teď ten vhodný čas to konečně uvést do pohybu.

Neříkám, že to bude pokaždé perla, že to bude stejně zajímavé a vtipné, jako Maruščiny články a ani si nejsem jistá, jestli to bude pokaždé ve stejný den. Chtěla bych se tím ale přinutit napsat každý týden alespoň pár řádků a jsem sama zvědavá, jak to dopadne.

Pro tento týden to bude všechno. Pokud vás zajímá, jak jsem strávila poslední dny prázdnin, mrkněte na všeříkající video → https://www.youtube.com/watch?v=XTfllGfh9Zs. A k tomu bych ještě doporučovala starý dobrý článek o Římu, který je nově také doplněn o video.

Všem přeji pohodové dny a za týden na stejném místě!

byt_jako_maruska.txt · Poslední úprava: 2017/09/04 15:11 autor: betka