Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


prani

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

prani [2017/10/22 18:38] (aktuální)
betka vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Spešl článek ====== 
 +Ahoj Hani, doufám že tento článek dneska najdeš a že se nebudeš hněvat, že řeším přání k tvým dnešním narozkám tímhle způsobem. 
 +\\ 
 +\\ 
 +Trvalo mi docela dlouho, než jsem vymyslela, jak ti popřát, když nemůžu osobně, a být u toho originální ale zároveň se držet v mezích soudnosti. 
 +\\ 
 +\\ 
 +Takže konečně ti přeji vše nejlepší k narozeninám! Přeji ti hlavně zdraví, to je teď nejdůležitější,​ takže zapomeň na nějakou podzimní rýmičku! Štěstí ti nepřeji, protože už máš skvělého manžela a musí taky vyzbýt na ostatní (to štěstí).  
 +\\ 
 +\\ 
 +Vždycky jsi pro mě byla důležitá (dokonce jsem kvůli tobě "​utíkala"​ z domu, jak ráda vzpomínáš),​ ale v posledních měsících - letech si uvědomuji, že jsi pro mě důležitější čím dál víc. 
 +\\ 
 +\\ 
 +Tvoje mateřsko-sestersky-kamarádská péče je pro mě nenahraditelná a je mi jistotou, kterou v mém dospívacím období, kdy je vše rozhozené a stresující,​ nutně potřebuji.  
 +\\ \\ 
 +Například mám vždycky jistotu, že mi pomůžeš s úkolem na matiku, nehledě na zadání nebo hodinu, ve kterou tě o to poprosím.  
 +\\ 
 +\\ 
 +Přála bych ti, abys měla v životě stejný pocit jistoty a bezpečí jako já, když jsem u vás na návštěvě,​ abys nacházela v lidech stejné porozumnění,​ jako já u tebe a abys žila v láskyplném prostředí,​ stejně jako já žiji díky tobě. 
 +\\ 
 +\\ 
 +A taky ti přeji, abys neměla strach a začala sis trochu věřit vzhledem k nastávajícímu příchodu Fazolky. Neboj se, že by ses nezvládla postarat o miminko a dobře ho vychovat.  
 +\\ 
 +\\ 
 +Vždyť už se ti to jednou povedlo. 
 +\\ 
 +\\ 
 +Užij si narozky! \\ 
 +S láskou, Bětulda 
 +{{ :​21151039_10212202797616932_999012413_n.jpg |}}
prani.txt · Poslední úprava: 2017/10/22 18:38 autor: betka